JAK robić biznes społeczny

jak-logo

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o tym, jak robić biznes społeczny, ale baliście się zapytać… teraz do przeczytania w wydawanym przez nasze Stowarzyszenie magazynie – „JAK robić biznes społeczny”!

Inspirujące przykłady przedsiębiorstw społecznych, które z powodzeniem funkcjonują na rynku, jak i spółdzielni, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Wywiady z ekspertami, relacje z wydarzeń branżowych. Porady i recenzje przydatnej literatury. Do tego garść historii… a wszystko to w przystępnej i atrakcyjnej formie. I to za darmo!

Dodatkowe informacje o piśmie oraz archiwalne numery znaleźć można tutaj.

Jeżeli wy również chcecie pokazywać JAK robić biznes społeczny, zapraszamy do współpracy. Oferujemy kompleksowe opracowanie wkładki tematycznej, strony pisma, czy reklamy. Usługa obejmuje redakcję nadesłanego tekstu, bądź samodzielne przygotowanie go przez nas, następnie skład, ilustrację, wydanie oraz dystrybucję 15000 egzemplarzy do aktualnych odbiorców (centra ekonomii społecznej, ośrodki wsparcia ekonomii społecznej, spółdzielnie socjalne, organizacje pozarządowe), jak również wybranych podmiotów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj - jak@soo.org.pl

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Oferta_wspolpracy_z_pismem_JAK